На одній з виборчих дільниць в Заволзькому районі Твері жінка народила дитину. За інформацією місцевих засобів масової інформації, пологи пройшли благополучно, оскільки виборча дільниця розташовується в пологовому будинку.

Зазначається, що до цієї ділянки приписані в цілому 42 виборця, 18 з яких — медичні працівники, інші — новоспечені мами і породіллі.

Як пишуть місцеві видання, одна з таких виборниць народила прямо на виборчій дільниці в 09.25 за московським часом. Повідомляється, що новонароджена дівчинка важить 3,1 кг, її зріст становить 53 см.

Ще один незвичайний випадок стався в Татарстані. Там на виборчу дільницю завалилося ціле весілля. Проголосували відразу і наречені, їх батьки та кілька десятків гостей, які відвідали виборчу дільницю разом з весільної свитою. Мабуть члени виборчої комісії були повідомлені про це заздалегідь, так як вони навіть подарували молодій сім'ї великий торт.

Також варто відзначити, що день виборів в Росії перетворили мало не в народне свято. На багатьох ділянках у різних регіонах країни влаштували концерти та ярмарки, а до виступів залучили дитячі та народні колективи. А ось, наприклад, в окупованому Криму на вибори людей приваблюють фуршетами з ковбасою і млинцями.

Треба сказати, що не обійшлося і без порушень. Журналісти телеканалу Дождь і чесні спостерігачі зняли на відео неодноразові моменти, коли люди кидали пачки бюлетенів в урни. Таке відбувається на різних дільницях у різних областях і регіонах Російської Федерації.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про те, що виборчий марафон можна подивитись онлайн. Його проводить російський опозиційний телеканал Дождь.

Дивіться телемарафон з виборчих дільниць онлайн

Ми також повідомляли, що німці жорстоко потроллили вибори Путіна. Німецьке видання Bild опублікувало статтю, в якій журналісти в іронічній формі розповіли про кандидатів у президенти РФ. Варто зазначити, що редакція видання висловила неповагу до методів такого "досягнення". Газета випустила матеріал ще напередодні виборів, але це не завадило журналістам привітати Путіна з черговою перемогою.