Величезний потенціал: що виведе економіку України в світові лідери

поділитись
"Південмаш", незважаючи на проблеми, має потенціал стати одним з драйверів розвитку економіки України

Лише грамотна стратегія розвитку регіонів нашої держави здатна оздоровити українську економіку.

Прочас заявив голова політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко під час регіонального туру партії у Дніпрі.

«Ми із колегами з «ОСНОВИ» відвідали Дніпро, побували, зокрема, на заводі «Південмаш», зустрілися з громадою. Це дуже важливе місто не тільки в масштабі регіону та країни, але і в світовому вимірі. Адже Дніпро спроможний надати багато продуктів та технологій для міжнародного ринку. Переконаний – космічна галузь, флагманом якої у Дніпрі є «Південмаш», незважаючи на проблеми, має потенціал стати одним з драйверів розвитку економіки України», – зазначив Андрій Ніколаєнко.

Голова партії «ОСНОВА» також наголосив на тому, що жодне місто України не повинно переживати занепад, а особливо, якщо мова йде про місто високих технологій. Саме тому Андрій Ніколаєнко заявив про набір у партію людей, готових працювати над стратегією розвитку свого регіону.

«Сумно бачити, що таке місто високих технологій, місто науки переживає занепад низки підприємств та недобір студентів технічних спеціальностей. Аби скористатися надзвичайно високим потенціалом міста та області, зараз на Дніпропетровщині набираємо в партію людей, які спроможні ґрунтовно попрацювати над створенням і реалізацією регіональної стратегії розвитку. Стратегії, здатної перетворити Дніпропетровщину на локомотиви розвитку України», – заявив Андрій Ніколаєнко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, голова політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко заявив, що бізнес в Україні не може розвиватися через брак компетентних фахівців, які виїхали з країни на заробітки.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
Партія Основа, Андрій Ніколаєнко, Україна, економіка
Вибір редакції, Суспільство
17.03.2018
Вибір редакції, Техно
17.03.2018
Курс долара на міжбанку в купівлі і продажу підвищився
0
0
21:15 17.03.2018
До понеділка 19 березня обмежений в'їзд вантажівок у столицю
0
0
20:43 17.03.2018