Бочки, димові шашки та сутички між активістами, - таку картину можна сьогодні спостерігати під стінами Верховної Ради, де парламент має голосувати про зняття недоторканості з п’яти народних депутатів за поданням Генпрокуратури.

Активісти з прапорами "Рух нових сил", "Самопоміч" і "Свобода" вийшли проти нерішучості парламентарів. Активісти "Азова" запалили фаєри. Рух вулицею Грушевського перекрили, передає "Українська правда".

Крім того, серед учасників акції є представники "Центру протидії корупції" та "Центр UA".

За інформацією видання "Кореспондент", очікується підхід колони Національного корпусу, хоча їх протест планувався на четвер. Проте через провалене голосування про зняття недоторканості з Євгена Дейдея терміни змістилися.

Популярні новини зараз
Головне за 8 листопада: біженцям обмежують допомогу, ПФУ зупиняє виплати, а 11 числа відбудеться та сама подія Гороскоп на сьогодні 8 листопада: подорожі близнюків, гроші раків та впевненість водоліїв Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ
Показати ще

Нагадаємо, на вечірньому засіданні парламент розглядає подання на п’ять народних депутатів. Розгляд кожного займає півтори години.

/>

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", запізнення генпрокурора Юрія Луценка на засідання, де вирішуватиметься доля депутатів, може дати корупціонерам шанс на порятунок.