Про необхідність кардинально змінити систему управління державою вже висловилися, напевно, всі, хто хотів. Тільки левова частка українців насправді не розуміє – чого саме очікують від свого майбутнього. Це легко перевірити, якщо запитати в кожного особисто.

На такі протиріччя звернув увагу у своєму Facebook волонтер Мирослав Гай.

З особистого досвіду пригадав: "реформи, зміни, поліпшення" – такі поняття для суспільства, на жаль, поки що дуже абстрактні.

"Всі вони говорять, що потрібні реформи, зміни, поліпшення ... Більш всіх я довіряю військовим. Чому? Вони все при відвертій розмові кажуть – пи*да. Я дуже відверто питаю всіх, а що робити? …найчастіше чую про те, що хтось винен, що не дають, потрібно міняти, а про злодіїв і корупцію, так це завжди ... І все абстрактно. Все неконкретно. І ось, що я для себе з'ясував. Всі хочуть міняти абстрактну систему, не знаючи як стара система працювала і працює", - зазначив він.

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

Щоб усвідомити, яких конкретних заходів вжити, потрібно спочатку розібратися у тому, як працювала стара, неправильна система, радить Гай. Так само краще вчинити й тому, хто збереться зайняти згодом керівні посади.

Але головна проблема навіть не в цьому. Українці самі готові піддатися спокусі і піти шляхом найменшого спротиву, беручи те, що їм пропонують:

"Який вихід? Всіляко збільшувати контроль громадянського суспільства, вимагати, вимагати і вимагати реформ. Прибирати з влади всяких Розенблатів на виборах і вводити нормальних, чесних людей. І не важливо в яку партію. Головне, відмовтеся від гречки на виборах. Не голосуйте за гречку. Голосуйте за майбутнє", - підсумував волонтер.

Дивіться: більшість українців живуть за межею бідності

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали, як відобразиться на економіці підвищення депутатських зарплат.