Вже настало літо і пора відпусток. Майже всі втомлені і замучені люди намагатимуться виїхати кудись на відпочинок. Незважаючи на те, що у нас вже з'явився безвіз, все одно багато хто захоче поїхати на відпочинок саме в Україні. А куди, як не море, їхати влітку. Спекотна погода, міська суєта прямо наказують їхати на море. Саме тому ми підготували для вас опис кращих курортів Херсонської області.

Курорти України на Чорному морі в 2017 році

В Україні на даний момент можна виділити три області біля Чорного моря, де розвинена курортна інфраструктура. Це, звичайно ж, Одеська, Миколаївська і Херсонська області. Усі вони різняться між собою різними курортами, інфраструктурою, пляжами і природою. Сьогодні ми розповімо вам чого ж очікувати від курортів Херсонської області.

Курорти Херсонської області 2017

У Херсонській області об'єдналися дві абсолютно різні речі. Головних курортів там два, це Залізний порт Скадовськ.
Залізний порт – це прекрасне місце для молодіжного відпочинку, де весь пляж усіяний барами і ресторанами. Пляж через це, звичайно, не самий чистий, але чого потрібно молодим людям, які відпочивають на морі. Звичайно ж, наявність самого моря, місць, де можна розважитися, і житло. Все це широко представлено в Залізному порту.
Плюси: прекрасне місце для молодіжного відпочинку, хороша розважальна інфраструктура.
Мінуси: тут нема чого робити з дітьми, дуже шумно, не найчистіший пляж, не дуже великий вибір житла, багато людей.

Популярні новини зараз
Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще

У свою чергу Скадовськ – це саме підходяще місце для відпочинку з сім'єю і маленькими дітьми. Вода на цьому курорті вважається лікувальною, так як вона насичена йодом і бромом – прекрасне місце для оздоровлення. Але пляж там, відверто кажучи, - «жаб'ячий». Для дітей це чудово, особливо для тих, які не вміють плавати. Але, для любителів цього діла там буде нудно.
Плюси: ідеально місце для відпочинку з дітьми, відносно чистий пляж, "лікувальна" вода.
Мінуси: не найкраща розважальна інфраструктура, «жаб'ячий» пляж, тому любителям плавати тут робити нічого.