В країні вже не такий величезний вибір курортів на морі. Все через окупаію Кримського півострова. І якщо кілька років тому в українців практично не виникало запитань з вибором курорту на морі, то вже зараз цей вибір став трохи меншим і складнішим. Але не варто засмучуватися, адже не тільки в Криму у нас є море. Варто врахувати, що в 2017 році ціни на проживання, розваги і все інше значно збільшилися. Тому всім туристам варто трохи переглянути свій бюджет для відпочинок на морі в 2017 році.

Курорти України на Чорному морі в 2017 році

Зараз курорти на Чорному морі можна поділити на три великих регіони: це Одеська, Миколаївська та Херсонська області. Зараз ми розповімо вам про відпочинок в Одесі в 2017 році. Адже цей регіон, як і минулі роки, залишається одним з найпопулярніших в Україні.

Відпочинок на морі в Україні 2017: курорти в Одеській області

І так Одеса – перлина біля моря. Відпочинок в самому місті примітний не тільки морем, але і самою інфраструктурою міста. Крім пляжного відпочинку, у вас буде прекрасна можливість насолодитися усіма принадами самої Одеси. А це і різні пам'ятники, об'єкти мистецтва та багато іншого. У самому місті є величезна кількість готелів, за цінами, які можна назвати «середніми», так що якщо трохи назбирати, кожен зможе собі це дозволити. Крім цього, є можливість зняти квартиру, що може бути як дорожче, так і дешевше, залежно від розташування, і самої квартири. У самому місті вас чекають різноманітні розваги: ресторани, бари, кафе, кінотеатри, театри.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений"
Показати ще

Курорти в околицях Одеси не можуть порадувати туристів дуже чистими пляжами. Головними плюсами тут можна назвати хорошу інфраструктуру, хороший вибір житла і розваг. Головними курортами там є Затока, Кароліно бугаз. Відрізняються один від одного вони в основному тільки назвою.

Плюси: прекрасна інфраструктура, відпочивати можна не тільки на пляжі, безліч розваг, величезний вибір житла.
Мінуси: не найчистіший пляж, багато людей, не найнижчі ціни.