Ізраїль вже давно славиться своїми релігійними та історичними пам'ятками. Щорічно сюди приїжджає велика кількість туристів зі всього світу. І українці в їх числі. Але не тільки старовинними пам'ятками багатий Ізраїль. Курорти в цій країні теж дуже цікаві і привабливі. І ми вирішили зробити список найкращих. Сподіваємося, вам допоможе топ кращих курортів Ізраїлю.

Курорти Ізраїлю: топ 3

Середземне море, Тель-Авів. Це самий популярний і цікавий курорт в Ізраїлі. Прекрасна інфраструктура, найчистіші пляжі, безліч самих різних готелів приваблюють щороку сюди людей з усього світу. Відпочинок тут цікавий для всіх категорій людей: з родиною можна спокійно відпочити в комфортному готелі, молодь може ночами безперервно тусуватися в місцевих клубах і барах, а для шопоголіків тут є величезна кількість магазинів.

Мертве море, Ейн-Бокек. Саме «лікувальне» місце в усьому Ізраїлі. Різні санаторії та оздоровчі центри тут на кожному кроці. Особливо багато подібного знаходиться на самому узбережжі моря. Дуже популярне це місце для сімейних і літніх людей. Адже тут дуже чисто, затишно, комфортно і можна сходити на безліч різних оздоровчих процедур. У кожному готелі тут є свій лікувальний комплекс, так що стояти довго в чергах не доведеться. А коли у вас з'явиться вільна хвилинка, то можна поїхати до справжніх бедуїнів. Вони завжди дуже гостинні, і за невелику плату покажуть вам своє житло, напоять смачною кавою, і нагодують місцевими делікатесами.

Червоне море, Ейлат. А це ідеальне місце для молодіжного відпочинку. На території комплексу знаходиться понад 1000 готелів, і теж саме можна сказати про клуби і бари. Звичайно, тут можна знайти місце для спокійного і затишного відпочинку з сім'єю, але навіщо, для такого краще підійде Мертве море. А сюди краще їхати, щоб гуляти ночами, а вдень відпочивати від всього цього в затишних готелях. До речі, майже весь курорт оточений дуже мальовничою природою, а море тут прекрасно підходить для любителів дайвінгу.

Популярні новини зараз

Не встиг набрати висоту: літак розбився під час зльоту, є загиблі та поранені

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще