Вже давно Туреччина вважається чи не найпопулярнішою країною для туристів з України. А все завдяки досить простому в'їзду в країну і прекрасним курортам. Незважаючи на безвиз, курорти Туреччини все ще готові приймати безліч гостей. І зараз ми розповімо вам про найбільш популярні курорти Туреччини, де дуже весело молодим людям, а з дітьми краще не потикатися.

Відпочинок в Туреччині 2017: список найпопулярніших курортів

Мармарис – місце, де все оживає лише з 10 годин вечора. Знайти клуб чи бар не складе праці, можна йти просто на звук. Дуже багато популярних закладів, де музика та веселощі не стихають до ранку. Крім усього цього, варто погуляти по набережній, де теж досить багато різних закладів. Найголовніші та найцікавіші клуби курорту Мармарис: The Beach Club – тут щодня проходить якась цікава і захоплююча шоу-програма. І Crazy-Daisy, особливо популярний клуб серед туристів.

Бодрум. Цей курорт порівнюють з легендарною Ібіцею. І вже можна здогадатися чому. Закладів тут просто величезна кількість, знайти що-то можна на кожному кроці. Крім цього є декілька елітних закладів, найвідомішим з яких вважається нічний клуб Halikarnas. Поміститися там може близько 5 тисяч осіб. А на центрально вулиці вночі пройти досить складно, адже там купа клубів і барів. Вибрати щось для себе буде зовсім не складно.

Кемер – курорт, де знаходяться головні клуби Туреччини. А це: Aura, Inferno, Sharlotta. Народу там завжди дуже багато, навіть незважаючи на платний вхід. Зазвичай він становить 10-15 доларів, в залежності від вечора. Але, зазвичай за оплату входу ви отримаєте безкоштовний коктейль, або щось подібне. До того ж, на цьому курорті є вулиця барів. В Туреччині вони вже не в новинку, але тут вона заслуговує поваги. Закладів дуже багато, як і народу, можна знайти щось на будь-який смак. А у деяких готелях є навіть трансфер в клуб і назад. А чого ще потрібно після складної, але такої веселої ночі.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще