У Кремлі готові витрачати будь-які суми на те, щоб далі підтримувати військове протистояння на сході Україні. При цьому, тотальна бідність громадян не особливо турбує російську владу.

Відповідну думку в коментарі "Донбас. Реалії" висловив керівник експертно-економічної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук.

За його словами, Росія готова використати більшу частину золотовалютних резервів на фінансування війни, навіть якщо від цього суттєво постраждає економіка. Президент РФ Володимир Путін може навіть проігнорувати зниження цін на нафту, адже якщо вартість бареля впаде до 60 доларів, то країні загрожує дефіцит бюджету.

"Потрібно ще пам’ятати історію Російської імперії, що навіть в умовах кризи і злиднів населення вона дозволяла собі воювати. Причому не особливо турбуючись про незадоволення населення", - запевнив експерт.

Він підкреслив, що Кремль може знайти додаткові джерела для продовження військових дій на Донбасі, заощадивши на громадянах. Найближчим часом росіянам слід готувати до того, що витрати на медицину, освіту, науку та інші важливі речі суттєво скоротять.

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", журналіст розповів, чого не вистачає Україні для остаточної перемоги над агресором.