Досить люб'язностей: Трамп виставив Путіну жорсткі вимоги

поділитись
Москва повинна понести відповідальність за порушення територіальної цілісності України

З моменту вступу Дональда Трампа на посаду глави США їхні стосунки з Росією світ активно обговорює і не приходить до єдиної думки. Війна в Україні - окрема тема, в якій обидва президенти намагалися робити вкрай дипломатичні й обтічні заяви. Однак вчора, 24 травня, Трамп вирішив сказати те, що він дійсно думає: Росія повинна відповісти і за анексію Криму, і за військовий конфлікт, який знищує Донбас. Країна зобов'язана виконати мінські домовленості.

Про це господар Білого дому заявив на зустрічі з з президентом Італії Серджо Маттарелла і прем'єр-міністром Паоло Джентілоні.

Трамп заявив про готовність приєднатися до позиції Євросоюзу, що стосується залучення Володимира Путіна до відповідальності і заявив, що Росію будь-якими способами потрібно змусити виконувати мінські домовленості.

"Президент Трамп підтвердив трансатлантичну єдність щодо залучення Росії до відповідальності за її дії в Криму і на сході України, а також наголосив на важливості переконання Росії виконати свої зобов'язання по мінським угодами", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Дональд Трамп розблокує поставки летального зброї Україні.

Автор матеріалу: 
Мария Солодухина
Теги: 
Трамп, Путін, Крим, Донбас, мінські домовленості, Росія, США
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Вибори, зрозуміло, були абсолютно прозорими
0
0
17:03 23.03.2018
Стало відомо, на які країни "новоспечений" президент націлився
0
0
15:45 23.03.2018
Страшний злочин стався в торговому центрі
0
0
15:23 23.03.2018
Всі результати експертиз передали до МВС Грузії, яке продовжує досудове слідство
0
0
14:11 23.03.2018