Відомий український журналіст Юрій Бутусов разом із військовим експертом Дмитром Тимчуком зустрілися з Ньютом Гінгрічем - впливовим республіканцем, який зіграв не останню роль в обранні Дональда Трампа президентом США.

В ході зустрічі політики обговорили військові дії на сході України: хід війни, ефективність допомоги західних партнерів і загальну обстановку на фронті. Про це Бутусов написав на своїй сторінці в Facebook і нагадав слова впливового республіканця у 2016 році:

"Ми можемо стверджувати напевно, що президент Трамп розблокує питання надання зброї на користь України. Трамп може говорити приємні речі про Путіна, але тим часом він продаватиме Україні зброю... Упевнений, що український народ має право захищати себе і свою країну. Взагалі така політика, підтримка української незалежності лише на словах, без надання належної сучасної зброї для захисту, є поразкою для США. При Трампі все повинно бути інакше".

В среду была интересная встреча - меня с Дмитрием Тымчуком пригласили к Ньюту Гингричу - одному из столпов...

Posted by Юрий Бутусов on Saturday, 20 May 2017

Популярні новини зараз

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що США озброять Саудівську Аравію на 110 мільярдів доларів.