Народний депутат Олександр Герега із дружиною Галиною продовжують вести свій бізнес в анексованому Росією Криму і мають фірму в Московські області.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні програми "Схеми".

Відповідно до виписки із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, у травні 2014 року українські компанії "Епіцентр К", "Нова лінія" та "Торговий дім "Трейдіком "Інко", кінцевими власниками яких є Галина та Олександр Гереги, заснували у місті Пушкіно Московської області компанію ООО "Руслайн Ко", яка є найбільшим платником податків на власність у місті Севастополь в окупованому Криму.

Керівництво "Руслайн Ко" активно бере участь у діяльності гіпермаркетів "Новацентр К" – російська юридична особа, яка почала працювати на місці гіпермаркетів "Епіцентр К" на території півострова, йдеться у розслідуванні.

Як повідомляють журналісти, "Новацентри" в Криму підтримують сепаратистські настрої: в магазинах можна зустріти триколори та георгіївські стрічки, а в їхніх промороликах чоловіки в футболках "Армия России".

При цьому Олександр Герега у коментарі журналістам заперечив, що "Новацентр К" має якесь відношення до "Епіцентр К", однак потім додав жартуючи: "Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна". "На території Росії і Криму українським компаніям просто неможливо працювати", – додав він.

Журналістське розслідування.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що поки українці економлять на всьому, Турчинов і Ко порадували себе преміями.