Сформувати до червня 2018 року і постійно підтримувати в стані боєготовності групи членів організації "Союзу добровольців Донбасу", які можуть терміново виїхати на територію України для участі в бойових діях.

Таке завдання поставив регіональним командирам ватажок так званого "Союзу добровольців Донбасу" Олександр Бородай.

Про це глава бойовиків заявив на закритій частині засідання, яке пройшло в кінці березня в місті Калуга (РФ), передає координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Бойовики продовжили роботу по залученню до лав СДД нових терористів.

Тимчук повідомляє, що Бородай попередив учасників закритого засідання, що така діяльність повинна проводитися в умовах повної конспірації в зв'язку з відповідним попередженням з боку АП РФ про неприпустимість будь-якого витоку цієї інформації.

Популярні новини зараз
Американки збудилися від Зеленського, побачивши його "базуки" з голим торсом: "Є все, чого немає у путіна" Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Відзначається, що російською стороною посилено роботу з вербування колишніх військовослужбовців повітряно-десантних військ і спецназу ВС РФ для відправки на Донбас.

У повідомленні говориться, що до набору будуть залучатися не тільки "традиційні" структури. Активно допомагали у вербуванні найманців з РФ для Донбасу з 2014 року (як, наприклад, "Союз десантників Росії"), а й особистості, які мають авторитет і широкі зв'язки серед колишніх десантників і спецназівців. Останні будуть отримувати грошову винагороду в залежності від кількості і якості завербованого "матеріалу".

За словами Дмитра Тимчука, із завербованих будуть формуватися невеликі групи, завданням яких буде здійснення збройних провокацій, з максимальною кількістю жертв серед цивільного населення, а також здійснення терактів і диверсій.

Вказується, що російська сторона планує, що всі ці дії будуть активно висвітлюватися і подаватися спеціально сформованими групами з числа представників російських і місцевих (ЛДНР) ЗМІ, як "дії ЗС України". Також будуть проводитися заходи щодо забезпечення фіксації таких "українських дій" представниками ОБСЄ.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Росію раз у раз підозрюють в присутності у війні на Донеччині. Всі звинувачення і докази російська сторона спростовує або вважає непереконливими. Однак з'явилося неспростовні дані, які неможливо заперечувати. Про знахідку повідомив начальник управління екологічної безпеки і протимінної діяльності полковник Максим Комісаров. Він заявив, що у військових діях, які ведуться на Донеччині, РФ використовує міни радянського виробництва. Таких хв вже просто немає на території України.

І як відомо, на тимчасово окупованих територіях Донбасу бойовики із завидною завзятістю продовжують ігнорувати домовленість про перемир'я на період великодніх свят. За минулу добу, 2 квітня, українські позиції обстрілювали 20 разів.