Під час зустрічі з місцевими жителями Волновахи президент України Петро Порошенко розповів, що на Донбас миротворці ООН зайдуть тільки за умови тривалого перемир'я.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Це перемир'я нам необхідно як повітря. Тому що перемир'я є умовою, при якому ми можемо проводити спеціальну миротворчу місію у відповідності з рішенням Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, щоб на всі окуповані території прийшли миротворці», — пояснив Порошенко.
У той же час в Twitter у Порошенка з'явився запис, в якому він закликав силовиків не порушувати перемир'я, але в разі ескалації конфлікту «патронів не шкодувати».
Глава держави Петро Порошенко 10 квітня відвідає Німеччину з офіційним візитом, щоб, як пізніше стало відомо, обговорити питання, що стосуються миротворчої місії в Донбасі.
Нагадаємо, раніше в одному з недавніх інтерв'ю для західних медіа Петро Порошенко визначив прихильників будівництва трубопроводу "Північний потік-2", як російських союзників у гібридній війні проти України. Президент України заявив, що будівництво Північного потоку-2 являє серйозну небезпеку для України.
Він також підкреслив, що для Росії Північний потік-2 - це "інструмент політичного тиску", а Німеччина і північний захід Європи стануть більш залежними від Москви. З одного боку, Київ щорічно буде втрачати по 2 мільярди доларів мит, які стягував за транзит російського газу в Європу. З іншого боку, російський концерн "Газпром", ймовірно, скоротить обсяги поставок газу в Україну і таким чином "послабить країну, вважає Порошенко.
Як повідомляв портал "Знай.uа" досвід, який зараз отримують українські військовослужбовці, унікальний та не має аналогів у всьому світі. Про це заявив командир польського військового контингенту НАТО майор Радослав Кравець після спостереженнями за тактичними навчаннями в Україні. Командир НАТО додав, що проаналізувавши побачене, він не міг не поставити українським воїнам високі оцінки. Тактичні навчання по програмі "Багатонаціональної тренувальної місії – Україна"(JMTG-U) проводили на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.