Вкрай небезпечний вірус Коксакі, спалах якого зафіксували на популярних турецьких курортах, буквально заблокував українській туристці виїзд додому. Жінці з хворим чотирирічним сином через зараження заборонили сідати на літак.

Уродженка Одеси Маріанна Яценко розповіла ТСН, що через висип у дитини їх зняли з рейсу і відправили до лікарні, а значить, сьогодні сім'я в Україну не потрапить. Медики заявили, що госпіталізації хлопчик не потребує, але він все-таки заразний, а тому до 2 вересня не можна повертатися додому. До слова, страхова компанія відмовилася компенсувати переліт і проживання, оскільки хлопчик не потребує шпиталізації. Тоді Маріанна попросила в такому випадку покласти їх у лікарню, а в іншому випадку відправити на літак. Страхова брати на себе таку відповідальність відмовилася, і мама з сином потрапили в замкнене коло, де ніхто не хоче вирішувати ситуацію і працює за принципом "моя хата скраю".До всього іншого, проблема полягає і в тому, що лікарі відмовляються написати в довідці, що це дійсно вірус Коксакі, хоча симптоми очевидні і переплутати його з чимось іншим вкрай важко.

"Формально, страхова нічого не оплачує, якщо немає госпіталізації, тому я і прошу вказати, що це вірус Коксакі, і госпіталізувати нас. У лікарні навіть не можуть вказати про це в довідці, що це вірус Коксакі, тому що потрібно тоді відправляти в державну лабораторію кров на аналіз. Зараз у них свята і скоро Курбан-байрам, і результати аналізів будуть не раніше 10 днів", - розповіла одеситка.

Жінка зазначила, що висип почав з'являтися три дні тому, і потрібно почекати інкубаційний період, тобто до 2 вересня. У страховій заявили, що перед вильотом необхідно буде зробити ще один медогляд, за рахунок туристів, зрозуміло, а сама компанія без висновку лікарів нічого не збирається компенсувати.

Популярні новини зараз

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

Полякова пообіцяла знятися без трусів, але дещо попросила взамін: "Просто на секунду..."

Білик спіткала карма Фріске, співачка більше не може мовчати: "Проблеми, як у Жанни"

Львівські маршрутники з'їхали з глузду: мінус 50 гривень

Показати ще


"Мій чоловік зі старшою дочкою вже відлетіли, а я зі своїм чотирирічним сином залишилася. І ось ми без їжі і без води весь день сидимо в лікарні, всі коростою покриті. Я прошу їх взяти аналізи, але поки теж безрезультатно, тому що сьогодні це зробити неможливо. Ми сидимо тут і не виходимо з лікарні, нам навіть нема куди іти", - розповіла змучена мати і додала, що турецькі лікарі спеціально не хочуть ставити офіційний діагноз, щоб не сполохати потенційних туристів. Ось в яку пастку може потрапити іноземець, заразившись місцевою недугою: окрім сім'ї, нікому до туристів не буде діла, навіть із маленькими дітьми ніде буде й переночувати.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що лікарі зібрали головні рекомендації, як не підхопити небезпечний вірус.

СохранитьСохранить