Від поширення вірусу Petya.A постраждала велика кількість державних та приватних компаній в Україні. Але це не останній удар від хакерів, а наступний може стати ще більш масштабним.

Про це повідомив заступник директора по розвідувальним і електронним операціями в британському Центрі урядового зв’язку Брайан Лорд, передає Politeka. Він зазначив, що кібертатака могла бути лише репетицією перед чимось значно більшим.

Лорд вказав на те, що атака не мала на меті отримати максимальний прибуток. Вона була направлена на те, щоб завдати шкоди та спровокувати збій техніки. Експерт пояснив, що на даний час не можна з упевненістю стверджувати, що атаку організували з Росії.

“Росіяни дуже розумні. Є щось оскаженіле в атаці на Україну, що, з моєї точки зору, не дуже в’яжеться з припущенням, що це була російська атака”, – вважає Лорд.

Він додав, що відшукати зловмисників буде дуже складно, оскільки доступ до вірусу мала велика кількість користувачів. В одному експерт впевнений, що напади хакерів триватимуть й надалі. Головне питання, за словами Лорда, в тому, чи не була це все лише репетицією перед значно масованішою кібератакою.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Маршрутник визвірився на пільговика через безкоштовний проїзд і встановив свої правила: "Сів і будеш виконувати"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, значне поширення вірусу Petya.A змусило Польщу вжити заходів, щоб підготуватися до кібервійни.