Міністерство освіти і науки України запровадило тимчасові обмеження в роботі ЄДЕБО (Єдина державна електронна база з питань освіти) через наймасштабнішу кібератаку, яка відбулася 27-28 червня.

Відповідне повідомлення для абітурієнтів опубліковано на офіційній сторінці МОН у Facebook.

"Наразі ризики, пов’язані зі згаданою кібератакою, мінімізовані. Тому доступ до Особистого електронного кабінету вступника буде відкрито СЬОГОДНІ (відповідно до Умов вступу), але після 12:00 дня, про що буде додатково повідмлено на сайті та офіційній сторінці у Facebook МОН та Державного підприємства "Інфоресурс", – повідомили у МОН.

Фахівці проводять профілактику системи.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вірус Petya.А поширився по всьому світу. Тільки в Україні хакери інфікували 12,5 тисячи комп'ютерів. За словами представників Microsoft, софт M.E.Doc, який використовується в бухгалтерії, був винуватцем.

Популярні новини зараз
Допомога та пенсії під загрозою: Україна може залишитися без грошей до кінця зими Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще