Восени 2018 року українців чекають нові правила реєстрації абонентів телекомунікаційних послуг.

Чиновники заявили, що дані правила покликані спростити процедуру реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.

У Нацкомісії держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ) заявили, що нові правила дозволять дистанційну реєстрацію абонентів, для чого можна подати електронне або оформлений на папері заяву.

Під час подання абонентом заяви про реєстрацію в електронній формі буде можлива електронна ідентифікація особистості: електронний цифровий підпис, BankID та ін.

Крім того, буде введена реєстрація абонентів, які не є громадянами України, а перелік документів, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України або спеціальний статус особи, розширено.

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

Новий порядок був прийнятий рішенням НКРЗІ від 28 листопада 2017 і набуде чинності через 9 місяців з дня його офіційного опублікування. Зараз абоненти можуть зареєструватися єдиним способом – у письмовій формі, з обов'язковим присутністю в офісі оператора / провайдера телекомунікацій фізичної особи.

"Наявність великої кількості знеособлених абонентів сприяє розвитку шахрайства з використанням абонентських номерів, що негативно позначається на фінансовому стані абонента і репутації оператора", – зазначили в НКРЗІ.

Як повідомляв портал "Знай.uа" з 15 лютого мобільний оператор Lifecell підвищив тарифи на свої послуги.