У Житомирській області працює 62 сонячні міні-електростанції.

Як передає прес-служба Житомирської облдержадміністрації, власники сонячних електростанцій на Житомирщині можуть не тільки бути незалежними, але і продавати електроенергію за "зеленим тарифом".

"На Житомирщині жителі області встановили і підключили 62 приватні сонячні електростанції. Житомирська ОДА чекає нові заявки на відшкодування вартості встановлених електростанцій", - зазначають у департаменті містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

31 власник вже скористався цією програмою підтримки.

Популярні новини зараз
Окупанти підірвали Каховську ГЕС Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

Крім того, в 2018 році в обласному бюджеті передбачено 4 млн грн на програму "теплих кредитів" і компенсацію за сонячні електростанції.

Зелений тариф в Україні

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що прогресивні українці вирішили не чекати нових тарифів на комунальні послуги і скористатися досвідом європейців. Так звана "зелена енергетика" вже ні для кого не новина, адже існують десятки дієвих способів істотно заощадити на опаленні та світлі, або взагалі не платити за них.