До цих пір компанії, що займаються розробкою сонячних панелей, концентрували свої зусилля на технічних характеристиках своєї продукції. Виробники намагалися зробити панелі легше, дешевше, продуктивніше і довговічніше. Проте нещодавно, компанія Dyaqua створила панелі, що зовні нагадують дерево, камінь і черепицю, повідомляють російські ЗМІ.

Панелі, розроблені Dyaqua, являють собою фотогальванічні елементи, покриті видимим шаром текстури, яка, тим не менш, пропускає сонячне світло. Насамперед такі панелі будуть корисні для забезпечення енергією будівель, які так чи інакше пов'язані з культурною спадщиною, однак замовити їх може будь-хто.

Як повідомляється в прес-службі компанії, панелі-хамелеони виготовлені з безпечних матеріалів, придатних для подальшої переробки. В іншому пристрій нічим не поступається сонячним панелям традиційного виду і зі стійкістю переживе будь-які примхи погоди.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про новий спосіб охорони житла

Популярні новини зараз
Обов'язково зробіть це вже в неділю: традиції та прикмети Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні
Показати ще