Український уряд до 2018 року планує втілити в життя програму з працевлаштування вразливих категорій населення.

Варто відзначити, що в рамках даної програми роботодавці будуть отримувати за це певні преференції, а претенденти — можливість працевлаштуватися і отримати нові навички. Особливу увагу в питаннях зайнятості Кабінет міністрів пропонує приділяти молодим українцям, які тільки починають працювати, людям віком понад 45 років, звільненим з військової служби після участі в АТО, українцям з малолітніми дітьми, а також громадянам з інвалідністю.

Що стосується бізнесу, який зможе працевлаштувати українців з перерахованих вище категорій, то йому за це буде покладатися ряд стимулів. Для цього Кабмін пропонує підготувати законопроект і чіткий механізм повного або часткового субсидування створення нових робочих місць на підприємствах, які надаватимуть роботу недостатньо конкурентними на ринку праці українцям.

Компанії, які беруть на роботу безробітних з додатковими гарантіями працевлаштування, також зможуть отримати компенсацію витрат у розмірі сплаченого єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соцстрахування. Такий стимул влада пропонує передбачити для бізнесу, який, зокрема, надає перше робоче місце молодим українцям.

Популярні новини зараз

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Показати ще

Роботодавцям також готові відшкодовувати витрати на перепідготовку або підвищення кваліфікації працівників віком понад 45 років. Протягом першого півріччя 2018 року Кабмін повинен розробити законопроект з механізмами, які будуть стимулювати компанії працевлаштовувати громадян передпенсійного віку, та інших українців з вразливих категорій.

Як повідомляв портал "Знай.uа" просуватися по кар'єрних сходах вгору сьогодні не тільки вигідно і прибутково, але й модно.