Влада вбиває 1/3 курців та українські підприємства

поділитись
Мінфін встановлює мінімальну ціну на дешеві українські цигарки на догоду світовим тютюновим гігантам

У надрах Мінфіну дозріла ініціатива щодо введення мінімальної ціни на найдешевші цигарки. Тепер простим роботягам, військовим, селянам і пенсіонерам доведеться платити за свої сигарети на 5 гривень більше.

Таку ініціативу вклали в уми наших чиновників лобісти міжнародних тютюнових гігантів: Брітіш-Амекен Тобакко, Філіп Морріс Україна, Джей Ті Інтернешнл. Вклали разом з солідними сумами винагород, адже подорожчання торкнеться тільки дешевих цигарок, які виробляють інші, в основному невеликі українські виробники.

Мета тютюнових монстрів ясна: видавити конкурентів з ринку. Їхня логіка полягає в тому, щоб зробити ціну дешевих сигарет такою ж, як ціна сигарет їх виробництва. Тоді курець стане курити їхні цигарки, адже вони якісніші, ніж українські за завищеною ціною.

Але ось тільки логіка іноземців кульгає. При мінімальній зарплаті в 3200 гривень, людям дуже складно буде знайти зайві гроші. Швидше за все, вони будуть шукати дешеву підроблену альтернативу на ринках або взагалі почнуть курити махорку.

Вдумайтеся: українці купують 600 млн пачок дешевих сигарет на рік. Множимо на 5 гривень (подорожчання) і отримуємо 3 мільярди гривень з кишені простих споживачів в кишені міжнародних концернів! І все це робить наш, український Мінфін! Світове тютюнове лобі мабуть не шкодує грошей і щедро заносить цим чинушам, адже як інакше пояснити такий удар по простих українцях і українським фабрикам.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Невідома хвороба за добу уразила майже весь керівний склад найбільших військових складів
0
0
15:00 15.07.2018
Пішла з життя людина, яка боролася за Україну, була патріотом своєї землі
0
0
14:25 15.07.2018
У трьох областях переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки
0
0
14:16 15.07.2018
57-річний українець разом з дружиною приїхав на відпочинок в Аланію, вже на наступний день у запорожця трапився вкрай агресивний конфлікт
0
0
13:13 15.07.2018
Олег Сенцов вже більше двох місяців голодує у російській в'язниці
0
0
13:04 15.07.2018