На Україну чекає велика робота щодо звільнення ув'язнених з Криму і Донбасу

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи згоду російської сторони передати Туреччині незаконно ув'язнених кримських татар Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова.

"Коли недавно в Україну приїжджав Президент Туреччини Ердоган, я говорив, що ця країна - наш стратегічний партнер, і вона зробить все, щоб звільняти тих, хто сьогодні знаходиться в якості політв'язнів в Росії. Так, це маленька перемога, 2 людей звільнили. Однак 46 людей досі перебувають в російському полоні і не всі вони кримські татари. Тому, я думаю, що ось ці браві заяви, про те, що це вже "перший крок до звільнення Криму", вони передчасні", - заявив засновник партії "ОСНОВА".

Сергій Тарута також зазначив, що представникам української влади, потрібно сконцентрувати зусилля на порятунку всіх українських громадян, яких незаконно захопили в Криму і на Донбасі, і не робити гучних заяв.

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

"У нас ще дуже велика робота, і не потрібно знову обманювати український народ, давати сьогодні надії, які не відповідають дійсності. Головне завдання української влади робити все, щоб впливати на звільнення кожного політичного в'язня. Але не треба забувати про те, що у нас ще величезна кількість ув'язнених знаходиться на Донбасі. І про них, українська влада сьогодні практично забула", - констатував політик.