Аварії, подібні ДТП, яка сталося в Харкові 18 жовтня, відбуваються за відсутності реального покарання для винуватців.

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі телеканалу NewsOne.

«Я хочу висловити співчуття усім, хто постраждав у цій страшній трагедії, їх рідним і близьким. Дівчина, яка була за кермом обірвала 6 чужих життів і свою теж. Але чому це відбувається? Тому що, на жаль, усі попередні трагедії залишалися безкарними. І сьогодні, всі хто отримує права, всі молоді люди яким батьки купують машини, впевнені, що вони завжди зможуть уникнути покарання. Тому такі молоді люди займаються гонками по Києву та іншим містам і дозволяють собі абсолютно цинічно нехтувати правилами дорожнього руху», — зазначив Сергій Тарута.

Засновник політичної партії «ОСНОВА» також заявив, що якщо ми хочемо не допустити подібних аварій у майбутньому, правоохоронна система має жорстко відреагувати на цей випадок, зробивши його показовим.

«Те, що сталося, показало, що у порушника не було страху за перевищення швидкості. І сьогодні молодь дозволяє собі, на жаль, дуже грубо порушувати правила дорожнього руху. Ми знаємо скільки «мажорів» залишилося без реального покарання. Їх беруть на поруки, адвокати заговорюють суддів і всі бачать, що можна відкуповуватися від реальних смертей, від реального покарання. Я думаю, що цей випадок повинен стати відправною точкою для реальних змін в законодавстві і дорожніх правилах. Повинна бути жорстка реакція з боку правоохоронних органів і з боку судової системи. Це має бути наукою на майбутнє, тому що коли немає реального покарання, тоді і немає страху за такі порушення», — резюмував політик.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа",активісти збунтувалися проти винуватиці кривавої аварії в Харкові.