У Закарпатській області водії автомобілів іноземної реєстрації намагалися блокувати прикордонний наряд. Про це повідомила Держприкордонслужба.

Інцидент відбувся на ділянці відділу "Великий Березний" Чопського загону. Місцеві жителі на 4 автомобілях з іноземними номерами хотіли заблокувати спільний наряд українських і словацьких прикордонників. Їхні дії носили явний провокативний характер, повідомили у відомстві. Таким чином порушники намагались чинити опір діям прикордонників, які боряться з організованою злочинністю.

На організатора цієї "акції протесту" склали протокол за ст. 185-10 Кодексу про адміністративні правопорушення (злісна непокора представникові влади).

Як повідомляв портал "Знай.ua", копи відкрили полювання на нерозмитнені авто. Масова покупка українцями дешевих європейських машин та пересування на іноземних номерах без перереєстрації територією України спровокувала рейди з виявлення незаконно ввезених машин. Їх проводять поліцейські спільно зі співробітниками митної служби.