Фейком назвали заяву голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народного депутата від Блоку Петра Порошенка Ніни Южаніної про підписання домовленостей з владою представники організації "Авто Євро Сила".

Відповідну інформацію команда, що представляє інтереси власників автомобілів на іноземних номерах, опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Заява Южаніної, що "Авто Євро Сила" пішла на компроміс – це фейк! Ми не маємо жодних домовленостей з владою", - йдеться в повідомленні.

Недавно нардеп заявила, що БПП підписав з ними меморандум про взаєморозуміння, який включає зобов'язання для двох сторін.

Користувачі у свою чергу не стали себе стримувати в коментарях. "Молодці правильно. Новий мітинг, європейські правила розтаможки українцям. Олігархічну владу за грати", "Чим цинічніша брехня тим легше в неї повірять», "Тут варіанти 2 або хай роблять нормальне розмитнення для всіх машин і назавжди як в цивілізованих країнах, або як мінімум всі авто які завезені дають нормально узаконити", - написали вони.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що депутати вирішили заборонити незаконне ввезення в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією та номерами.