Військово-Морські сили України почали випробування чотирьох малих броньованих артилерійських катерів.

Як говориться в сюжеті українського каналу, зараз на озброєнні Першої бригади Військово-Морських сил два катери, "Аккерман" і "Бердянськ". Після вони отримають чотири. При створенні будівельники враховували побажання військових.

Вказується, що нові катери поліпшені по радіусу циркуляції, за швидкістю перекладки і роботи рульової машини.

Випробування катерів в Одесі.

Популярні новини зараз
Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку Українці знов зможуть отримати допомогу у сумі 6500 гривень
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на подвір'ї Харківського політехнічного університету влаштували бойову систему виживання воїнів. По периметру комплексу розмістили 500-метрову смугу перешкод.