З 9 по 15 січня оператор мобільного зв'язку "Vodafone Україна" змінить умови тарифів для користувачів із непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей на архівний тариф "Смартфон Стандартний". Але абонентів на підконтрольних Україні територіях ці зміни не торкнуться. Про це пише Інтерфакс-Україна.

На офіційному сайті мобільного оператора повідомляють, що основною перевагою даного тарифу є можливість користуватися їм на щоденній основі, тобто – просто оплачуючи денний тариф. Вартість такого тарифу становить 3 гривні на день, і він включається в себе безлімітні дзвінки в мережі "Vodafone Україна" і 50 МБ на день 3G/2G інтернету.

Крім того, вартість дзвінків на інші мережі України становить 1,5 грн/хвилина, а вартість СМС-повідомлень на всі мобільні мережі України – 1 гривня. А от дзвонити за кордон не буде коштувати нічого, якщо оплатити доступ до послуги "0 за кордон" - 5 гривень на добу.

"Ні в кого на підконтрольній території тарифи не змінюються. А якщо хто-небудь з абонентів якимось чином потрапив в зону покриття базових станцій з непідконтрольною території, то це буде виправлено", - уточнили в прес-службі компанії.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українські мобільні оператори будуть надавати інформацію про динаміку туристичних потоків. Відповідну угоду підписав мінекономрозвитку і торгівлі з найбільшими операторами зв'язку "Київстар","Vodafone Україна" і "Lifecell".

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще