Автоексперти склали список найбільш популярних способів заволодіти чужим автомобілем. Хоча на дворі вже двадцять перше століття, виявилося, що найбільш популярний серед викрадачів способом є все той же злом.

Зловмисники або розкривають дверний замок, або навіть вибивають скло і проникають всередину салону. Далі викрадач здійснює маніпуляції з замком запалювання. Тут також варіантів досить багато: від провертання личинки замка запалювання "спецінструментом", або із застосуванням копії оригінального ключа.

Потрапити всередину вашого автомобіля викрадачі можуть і за допомогою рідних ключів, які були викрадені раніше. Оригінальний ключ можуть підмінити під час огляду автомобіля "потенційним покупцем".

Далі в хід ідуть сучасні технології. Зловмисники вичікують, коли автовласник використовує свій дистанційний ключ і перехоплюють сигнал. Потім спеціальний пристрій "запам'ятовує" отриману інформацію.

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще

Після чого пристрій зможе випромінювати ідентичний сигнал, який машина сприйме як оригінальний і відкриє двері. Подібним чином діють грабіжники і при запуску двигуна.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що українські підлітки викрали два авто і влаштували дорожньо-транспортну пригоду. Сталося все це в Обухові, що на Київщині.