Багато продавці б/у автомобілів всякими способами намагаються приховати недоліки і надати своєму товару нормальний вигляд. Ми розповімо вам, на які фокуси йдуть "топові кидали".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНу звичайно, продавці машин намагаються скрутити пробіг на одометрі, що зробити нескладно. Розпізнати цю хитрість можна по ряду ознак. Кращий спосіб визначити цей кілометраж машини — поставити поруч ще одну, але з таким же пробігом. Уважний огляд деталей салонів обох авто дозволить порівняти ступінь їх зношеності за кількістю подряпин, потертостей, відколів й інших ушкоджень.
На лакофарбовому покритті кузова помітити це буде складніше, так як перекупники попередньо замаскують всі небажані «зморшки» з допомогою глибокої полірування. Такий косметичний ремонт в деякій мірі згладжує різницю між перефарбованими і оригінальними деталями.
Продавець обов'язково потурбується і про блиск в салоні автомобіля. Сучасна автокосметика дозволяє приховати дрібні дефекти будь-яких шкіряних, тканинних та пластикових матеріалів, використовуваних в обробці інтер'єру. Тому зверніть увагу, що в салоні може бути забарвлене буквально все: панель, рульове колесо, селектор трансмісії, стеля, крісла і навіть килимки. Плями і патьоки бруду на тканинній оббивці благополучно сховаються під шаром фарби, і апартаменти будуть виглядати як нові.
Що стосується шин, то швидше за все їх теж пофарбують в чорний колір. Крім того, навіть лиса гума буде виглядати новенької після спеціальної процедури — нарізки каналів і протекторів, яку вже давно використовують перекупники.
Як повідомляв портал "Знай.uа" в Україні в 2018 році виділено рекордні 50 млрд гривень на ремонт 4 тисяч кілометрів автодоріг, якими займуться компанії з Китаю і Європи.