Кремлівські пропагандисти продовжують налаштовувати росіян проти українців і сьогодні фактично кожен житель Росії схвалює війну проти України.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала волонтер Наталя Юсупова.

"За кордоном українського ТБ немає, є тільки російське. Я не дивлюся телевізор чотири роки, мама включає для фону. На російському ТБ постійно показують програми, де таврують Україну і все що з нами пов'язано ... Мама каже, слухаю і мозок плавиться, якийсь фільм жахів, якщо не бачити на власні очі, неможливо повірити ", - зазначила Юсупова.

За словами волонтерки всього 5 хвилин переглядання КремльТВ шокувало і вразило її до глибини душі.

"Ми повинні захопити Україну першими, від них тільки зло і загроза ", - і весь ефір в такому ж дусі. Всі дружно кивають! Потім слово дають пенсіонерам, ну, що сказати, психлікарня відпочиває, придумані ФСБ історії звучать у всій красі ", - додала волонтер.

На її думку, на все це вже не можна не звертати увагу. Адже путінська пропаганда настільки промила мізки росіянам, що сьогодні вони абсолютно підготовлені для того, щоб йти воювати з Україною.

За границей украинского ТВ нет, есть только российское. Я не смотрю телевизор четыре года, мама включает для фона. По...

Posted by Nataliia Yusupova on Thursday, 31 August 2017

Популярні новини зараз
Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай не стримав сліз, згадуючи роки з мамою: "Ми тільки..." Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", російська пропаганда та заклики їхати на Донбас боротися з "ворогами" привели до легалізації насильства в Росії.