Заклики їхати на Донбас боротися з "ворогами", які звучали з екранів зомбоящиків в Росії три роки тому, привели по суті до легалізації насильства в цій країні.

Таку думку висловив російський журналіст Кирило Мартинов у своєму матеріалі на одному з новинних сайтів РФ.

"Але після того як спектакль антиукраїнської пропаганди підійшов до кінця, ми помітили на сцені дещо нове. За три роки російська держава встигла пояснити своїм громадянам, що вбивати за праве діло добре і приємно", - відзначає Мартинов.

Він додає, що за рахунок консолідації громадян на підтримку зовнішньої політики, уряд намагався зняти напруження всередині країни після подій 2012 року. Однак це, за словами журналіста, призвело до зростання і виправданню насильства.

Як приклад він наводить вбивство Станіслава Думкіна, на якого напали через "неправильний капелюх". Мартинов дає пояснення, чому в Росії стали можливими такі події.

Популярні новини зараз

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

Мартинов також наголошує, останнім часом в російському суспільстві прижилася ідеологія, що деякі класи людей правильно знищувати.

"Консолідація навколо "українського питання" закінчилося, а табу на насильство виявилось знятим. Українська війна обернулася війною всіх проти всіх", - підсумував журналіст.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали відео з побиттям Станіслава Думкіна.