Соратник російського олігарха Бориса Березовського Микола Глушков, який помер 13 березня, міг загинути під час інтимних розваг з 20-річним коханцем, передає Daily Mail. Таку інформацію розповів виданню знайомий Глушкова.

Він стверджує, що мало знає про молодого хлопця, який приходив до Глушкова. Йому відомо лише те, що його звуть Денис і йому близько 20 років. Знайомий стверджує, що молодий коханець Глушкова був з Росії.

За його словами, поліція з'ясовує, чи міг Глушков загинути під час інтимних розваг, в ході яких раптом щось пішло не так, що призвело до удушення і смерті.

За словами знайомого Глушкова, спочатку соратник Березовського позиціонував свою орієнтацію як строго гетеросексуальну. Але він жив один, а потім у нього раптом почав залишатися ночувати молодий хлопець Денис.

Раніше повідомлялося, що тіло Глушкова знайшов 20-річний росіянин разом з його дочкою. Саме вони викликали поліцію.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"Микола Глушков загинув у Великобританії. Розслідуванням займається лондонська поліція. За даними ЗМІ, на шиї в Глушкова виявлені явні сліди удушення. Але знайомий Глушкова заявив, що сам він би не повісився.

Про смерть 68-річного Глушкова першим написав бізнесмен Дмитро Кудрявцев у своєму Facebook. Як відомо, його родині належить газета "Ведомости". Кудрявцев співпрацював з Березовським, разом з ним він керував видавничим домом "Комерсант", який колись належав покійному олігарху.

В 2013 році, Борис Березовський також був знайдений повішеним у своєму приватному будинку недалеко від Лондона, а, як відомо, Глушков був його соратником, партнером і другом.

Кудрявцев продовжує стверджувати, що він не знає всіх обставин трагедії. Він наголосив, що Глушков "не повісився". На його думку, смерть Глушкова зовсім не схожа на смерть Березовського.

Пізніше лондонська поліція повідомила, що смерть Глушкова була насильницькою та розслідується як вбивство. Крім того, в поліції заявили, що його задушили собачим повідцем. Скотленд-Ярд заявив опублікував підсумки патологоанатомічної експертизи, яка встановила, що причиною смерті бізнесмена стало "здавлювання шиї".

У поліції також зазначили, що поки ніщо не вказує на який-небудь зв'язок між вбивством Глушкова та отруєнням колишнього агента Сергія Скрипаля, якого засудили в Росії за шпигунство на користь британських спецслужб.