Народний депутат Надія Савченко заявляє, що з Адміністрації президента видавалися накази про її ліквідацію. Про це вона розповіла сьогодні на брифінгу, - пише Українська правда.

"Перший раз я отримала попередження, що є наказ Банкової на мою фізичну ліквідацію, від Адміністрації президента, Таранова (Андрія, заступник голови АП - ред.), незабаром після чого він загинув", - заявила Савченко.

За її словами, друге попередження вона отримала від зовнішньої розвідки.

"Моя сестра особисто їздила спілкуватися з Кондратюком Валерієм (тоді начальником Головного управління розвідки - ред.), щоб це зупинити", - каже нардеп.

Популярні новини зараз

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Вона заявила, що було і третє попередження про замовлення її вбивства від Банкової. Їй тоді назвали підрозділ спеціальних сил призначення, який повинен було виконувати замовлення.

Потім, за словами Савченка, на неї вийшли люди, які повинні були її вбити. Депутат заявила, що дозволила їм "максимально близько" наблизитися до себе, після чого вивела на вбивць своїх знайомих з ОРДЛО, які хотіли вчинити переворот серед окупантів.

"Були проведені певні спецоперації різними структурами збройних сил та всіх силових структур України", - розповіла вона.

"Коли я зрозуміла, що об'єкт "А" (кілери - ред.) вступив зі мною в контакт, я спробувала закрутити ситуацію так, щоб можна було створити в майбутньому політичну провокацію", - додала Савченко.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про те, що генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про позбавлення недоторканності Надії Савченко, а також її арешт. Крім того, генпрокурор прямим текстом, виступаючи в парламенті, заявив, що у Генпрокуратури є незаперечні докази того, що нардеп планувала теракт в будівлі Верховної Ради.

Також ми повідомляли, що представник президента в Раді Ірина Луценко анонсувала показ "шокуючого" відео про Савченко в четвер, 22 березня, на засіданні парламенту. Також Луценко заявила, що президентська партія готова проголосувати за позбавлення Савченко недоторканності і арешт нардепа.

Луценка в Раді заявив, що Савченко особисто планувала теракт у будівлі парламенту