Гучний скандал у зв'язку з підготовкою військового перевороту, в якому Надія Савченко виступає в ролі головної героїні, дає їй шанс на відродження своєї політичної кар'єри, вважає політолог Василь Вакаров.

Якщо б «справи Рубана-Савченко» із звинуваченнями в підготовці військового перевороту не було, його слід було б придумати, пише політолог у своїй колонці на сайті «Кореспондент».

«Як не дивно, але сама Надія Савченко теж зацікавлена в розвитку історії з переворотом, де сценаристи написали для неї роль головної героїні, тому що весь цей «хайп» дає їй шанс на відродження своєї політичної кар'єри», - пише політолог.

Вакаров підкреслює, що Надія Савченко так і не змогла зацікавити нікого з великих політиків. З фракції Юлії Тимошенко її виключили, а Віктор Медведчук прямо дав зрозуміти, що не збирається інвестувати в проект Савченко, а буде проводити у Верховну Раду інші партії.

«З Тимошенко і її політичною силою вона розійшлася. А Віктор Медведчук, організувавши її звільнення в травні 2016 року, більше ніколи не виявляв інтересу ні до неї, ні до її політичній кар'єрі. У своєму недавньому інтерв'ю впливовий політик дав зрозуміти, що готовий інвестувати в такі партії як «За життя» та «Опозиційний блок». А що стосується Савченко, то Медведчук прямо сказав, що з нею не знайомий і ніколи не зустрічався особисто, давши зрозуміти, що не збирається проводити Надію і її політичний проект у Верховну Раду», - пояснює Василь Вакаров.

Популярні новини зараз

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Політолог вважає, що в політичному сенсі можна говорити про три Савченко.

«Перша Надія Савченко - це розтиражований ЗМІ образ, коли сама Надія перебувала в російському СІЗО», - пише політолог.

«Друга Савченко – це Надія з кінця травня 2016 по початок березня 2018 року. З того моменту, як її звільнив і повернув додому Віктор Медведчук, який розробив юридичну формулу її звільнення і переконав Володимира Путіна підписати указ про її помилування, а Петра Порошенка – аналогічний документ стосовно двох військовослужбовців РФ», - пояснює Вакаров.

Василь Вакаров нагадує, що рейтинг Савченко до скандалу впав настільки низько, що соціологи вже навіть не включали її прізвище в опитувальні листи, але скандал дозволив їй повернутися в список головних ньюсмейкерів України. Тому, на думку Вакарова, фактично можна говорити про новому образі Надії Савченко,

«І, нарешті, Савченко №3 – це Надія після 8 березня 2017, коли внаслідок скандалу з переворотом її образ засяяв новими фарбами», - аргументує свої висновки політолог Василь Вакаров.