Вісім росіян, які утримуються в місцях позбавлення волі, написали заяви на ім'я президента РФ з проханням повернути їх на територію Росії шляхом обміну на українських політв'язнів.

Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова в Facebook. Росіяни написали заяви в ході моніторингових візитів омбудсмена до місць позбавлення волі.

Сьогодні такі заяви написали В'ячеслав Висоцький (ГУ "Черкаська виправна колонія № 62"), Валерій Іванов та Олександр Валехідіс (ГУ "Дрогобицька виправна колонія" 40 "), Владислав Гречин (ГУ" Одеська установа виконання покарань № 21 "), кадровий російський військовий Віктор Агєєв (ГУ "Роменська виправна колонія № 56"), Олег Доронін (ГУ "Городищенська виправна колонія № 96"), Денис Сидоров та Євген Шаталов (ГУ "Житомирська установа виконання покарань № 8").

Ці листи також будуть відправлені в МЗС України, щоб звідти дипломатичною поштою доставили їх в Адміністрацію Президента РФ.

В ході моніторингових візитів до місць позбавлення волі ув’язнені громадяни РФ продовжують надавати заяви на ім’я...

Posted by Людмила Денісова on Wednesday, 15 August 2018


Нагадуємо, що Віктор Агєєв був затриманий в ході ліквідації ДРГ бойовиків недалеко від Жолобка Луганської області і знаходиться в СІЗО з 29 червня 2017 року. Він стверджує, що є військовим - контрактником збройних сил РФ. Його мати також надавала фотографію наказу про присвоєння йому звання єфрейтора від травня 2016 року. У міноборони РФ в свою чергу заявили, що в травні 2016 року Агєєв звільнився в запас і службу за контрактом не проходив.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "війна" Зеленського, коронавірус в китайських посилках, податок для Facebook та розпуста в РПЦ

Яке свято 28 січня: чого не можна робити в цей день

Місиво з 11 автівок: пекельна аварія на трасі "Одеса-Київ" приголомшила Україну, трагічне відео

Пенсіонерам пообіцяли надбавки, але жити легше не стане: що не так з підвищенням

Показати ще

Нагадаємо, 14 серпня заарештовані в Україні росіяни Саттаров і Камалов попросили Путіна обміняти їх на українських політв'язнів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Путін назвав свою умову помилування Сенцова.

Також "Знай.ua" писав, що сестра Сенцова розповіла, за що йому мститься Путін