20 лютого Вища рада правосуддя (ВРП) під час засідання звільнила з займаної посади скандальну суддю Сихівського районного суду Львова Еллі Радченко, яка своєю постановою заборонила зносити незаконно побудований ресторан "Хуторок" у Львові.

Про це передає ZAXID.NET.

"Вища рада правосуддя прийняла рішення звільнити Радченка Еллі Анатоліївну з посади судді Сихівського районного суду Львова на підставі п. 3 ч. 6 ст 126 Конституції України", – зачитав рішення ВРП її член Ігор Бенедисюк.

Санкція статті передбачає, що суддя може бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності за вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубе або систематичне нехтування обов'язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило її невідповідність займаній посаді".

Як розповідають троє львівських суддів, це перший випадок у Львові, коли з посади звільнили їх колегу за порушення суддівської присяги.

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що активісти руху "Стоп корупції" навідалися в будинок піщаного браконьєра Валентина Раку, який проводив нелегальний видобуток піску в погребі Київської області.