20 лютого Вища рада правосуддя (ВРП) під час засідання звільнила з займаної посади скандальну суддю Сихівського районного суду Львова Еллі Радченко, яка своєю постановою заборонила зносити незаконно побудований ресторан "Хуторок" у Львові.

Про це передає ZAXID.NET.

"Вища рада правосуддя прийняла рішення звільнити Радченка Еллі Анатоліївну з посади судді Сихівського районного суду Львова на підставі п. 3 ч. 6 ст 126 Конституції України", – зачитав рішення ВРП її член Ігор Бенедисюк.

Санкція статті передбачає, що суддя може бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності за вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубе або систематичне нехтування обов'язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило її невідповідність займаній посаді".

Як розповідають троє львівських суддів, це перший випадок у Львові, коли з посади звільнили їх колегу за порушення суддівської присяги.

Популярні новини зараз

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що активісти руху "Стоп корупції" навідалися в будинок піщаного браконьєра Валентина Раку, який проводив нелегальний видобуток піску в погребі Київської області.