Адвокати колишнього президента України Віктора Януковича незадоволені рішенням Європейського суду, який підтвердив законність заморожування активів екс-президента України і його сина Олександра Януковича.

Про це написав у Facebook прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасир.

"Рішення Європейського суду загальної юрисдикції (Люксембург) про визнання законності заморожування активів, які нібито належать В.Ф. Януковичу і А.В. Януковичу в рамках санкцій 2015-2016 рр., носить виключно політичний характер", - написав підлеглий Януковича.

За його словами, судді виявилися заручниками прийнятого ними в 2014 році рішення. Тоді на догоду політичній кон'юнктурі вони прийняли несправедливе рішення, впевнений Кірасир.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Показати ще

Варто нагадати, що Європейський суд в 2014 р ввів санкції щодо В.Ф. Януковича і його сина Олександра лише на підставі листа Генерального прокурора України О. Махніцького без надання з боку України будь-яких доказів порушення ними закону", - продовжує прес-секретар.

Де живе Янукович.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що до 26 жовтня 2018 року Росії продовжила дію дозволу на тимчасовий притулок для колишнього президента України Віктора Януковича.