Обстріл селища Залізне (Донецька область), від якого загинула 15-річна школярка Даша, здійснили путінські бойовики. В якості доказів українська військова розвідка заявила про перехоплення розмов терористів в яких вони це обговорюють.

Про це розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі одного з українських телеканалів. Прокурор прочитав вголос роздруківку розмов бойовиків.

За словами генпрокурора, після будь-якого обстрілу на місце події виїжджає поліція і військовий прокурор, які фіксують його наслідки. Після цього відбувається спеціальна експертиза того, звідки прилетів снаряд.

"У перший день ми точно знали, що обстріл стався з території "ЛНР". У нас є фотографії того, що яма від розриву 120-мм міни має витягнутий характер, він орієнтований по компасу і абсолютно чітко зрозуміло, звідки прилітав снаряд", - сказав Луценко.

Крім того, військова розвідка перехопила три розмови бойовиків, які обговорювали все, що відбувалося до і після обстрілу селища.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що крім російського незалежного журналіста Аркадія Бабченка готувалися замахи мінімум на 30 осіб, серед них - одеський активіст і колишній співробітник ФСБ РФ, який перебуває в Україні. Відповідну заяву в ході зробив генпрокурор Юрій Луценко.

Днями правоохоронці зазначили, що виконавцем замаху на "вбивство" Аркадія Бабченка виявився учасник АТО Олексій Цимбалюк:

"Герман Борис Львович (підозрюваний в організації "вбивства" Бабченка) звернувся до Цимбалюка, колишнього добровольця АТО, з тим, щоб той здійснив вбивство Бабченка Аркадія Аркадійовича. Після цього Цимбалюк прийшов у Службу безпеки України і вступив в оперативну гру, щоб викрити і організатора, яким, за нашою версією, виступає пан Герман. Ряд інших агентів СБУ сприяли проведенню цієї операції", – пояснив Луценко.

Як повідомляв портал "Знай.uа" відразу після старту офіційного тестування для претендентів на посади до Державного бюро розслідувань в Google Play і App Store з'явився платний додаток "Тест в Держбюро розслідувань". Стало відомо, що додаток можна завантажити за 300 гривень (близько 12 доларів).