Тільки пройшов День вчителя України, так відразу ж у педагогів новий привід для радості. Ще один День учителя, ось тільки всесвітній щорічно відзначається 5 жовтня. Всі ми розуміємо, наскільки це важливе свято, і що вклад учителів у всьому світі неможливо переоцінити. Звичайно, Всесвітній день вчителя у нас практично ніхто не відзначає, адже є чудовий аналог. Але, ми вирішили розповісти вам більше, про торжество, яке щорічно святкують 5 жовтня.

Всесвітній день вчителя 2017: історія свята

Таке свято було засноване відносно недавно, якщо врахувати, що вчитель – одна з найдавніших професій у світі. Всесвітній день вчителя був заснований в 1994 році, завдяки ЮНЕСКО і Міжнародної організації праці. До речі, варто відзначити, що події, які були історичною передумовою для створення такого свята, як Всесвітній день вчителя, трапилися ще в 1966 році. У Парижі на Спеціальній міжурядовій конференції було підписано документ про соціальний статус вчителів.

Раніше, дата Всесвітнього дня вчителя завжди змінювалася. Адже його відзначали в першу неділю жовтня. І, до речі, саме так зараз з нашим національним святом – Днем Вчителя України.

Потрібно звернути увагу на те, що зараз вчителів стає все менше і менше. Це викликано безліччю різних факторів, як наприклад, зменшення зарплат, відсутність нормальних умов роботи, труднощі при виході на пенсію і багато іншого. Тому потрібно розуміти, наскільки цінні для нас вчителі. І що таке торжество, як Всесвітній день вчителя – це просто необхідність в наш час.

Популярні новини зараз

Красень-психолог Роман Свечкоренко піде зі знайомства з "Холостячкою" Златою Огнєвіч: "Скасую будь-яку зустріч"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Погода 17 вересня натякне українцям, що час діставати шуби — дощі псують всю "малину"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Всесвітній день вчителя 2017: традиції свята

Звичайно, традиційно, в цей день проходить безліч заходів, які інформують нас про те, що Всесвітній день вчителя відзначається 5 жовтня. А крім цього буде досить багато різноманітних святкувань в будівлях шкіл, де можна побачити різні концерти та виступи.

Дивіться: 5 жовтня - Міжнародний день вчителя

Нагадаємо, що Всесвітній день вчителя відзначається 5 жовтня.