Ветеран АТО Юрій Дмитренко поділився враженнями від поїздки у потязі Херсон-Одеса.

"Всі барви хохляцької рабської свідомості в одному потязі Херсон-Одеса. Я там дивувався нещодавній втечі трьох гєроєв на бла-бла-кар з Москви, типу як можна бути таким таким щоб туди поїхати, а прямо зі мною в потязі їде ще один кандидат на премію Дарвіна", - написав він у своєму "Facebook".

"Місцева полувата в сусідньому плацкарті, одне з яких навіть учасник АТО, розмовляє про те як круто було жити в дружбі з Рашкой. Розмовляють собі про заробітки, і недоучаснік АТО жаліється що тепер же не зможе поїхати в Крим чи Росію, бо він в усіх базах", - додав він.

Поруч їхала сім'я зі Львова. Їхня маленька дочка розповіла, що "як за рік не закінчиться війна, то Львів відійде Польщі, а частину Польщі забере Німеччина".

У коментарях відзначають, що "брудні п'яти, смердючі шкарпетки і бажання нічого не робити і щоб все було - одна з ключових ознак геополітиків".

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик обійняла білявого красунчика і підказала секрет солоденького - "Без напрягу"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", комфорт в поїздах Укрзалізниці б'є всі антирекорди. Пасажири вкотре поскаржилися на пекло в плацкартному вагоні і виклали фотографію градусника.

СохранитьСохранить