На сьогоднішній день Україні потрібно завершити низку важливих реформ, саме вони дадуть поштовх для розвитку економіки та посилять боротьбу з корупцією. Також в Єврокомісії (ЄК) назвали умови отримання першого траншу по четвертій програмі макрофінансової допомоги. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на підсумки зустрічі глави відомства Олександра Данилюка з віце-президентом ЄК із питань євро і соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Спілки ринків капіталу Валдісом Домбровскісом.

Умови наступної програми макрофінансової допомоги Євросоюзу будуть відповідати пріоритетам розвитку економіки України.

У рамках зустрічі обговорили питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для виділення першого траншу.

"Сторони підкреслили, що ці умови будуть відповідати пріоритетам розвитку української економіки і будуть спрямовані на зміцнення фінансової та економічної стабільності нашої країни, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Як зазначив Домбровскіс, Єврокомісія позитивно оцінює зміни в Україні, що відбулися за останні роки. При цьому він підкреслив, що Україні необхідно завершити низку важливих реформ, які дадуть поштовх для розвитку економіки та посилять боротьбу з корупцією.

Нагадаємо, гроші на розвиток проекту про Голодомор отримає Canada Ukraine Foundation. Фонд уряду канадської провінції Онтаріо Ontario Trillium Foundation виділив 750 тис. дол. у підтримку Національного освітнього туру про Голодомор. Це підтвердив депутат місцевого парламенту Іван Бейкер у Twitter. Депутат повідомив, що виділені кошти підуть на розвиток освітнього туру про Голодомор.

Проект у підтримку української історії був заснований у 2015 році. Він представляв собою автобусний тур, у ході якого історики та волонтери з інтерактивним обладнанням відправлялися до навчальних закладів Канади, щоб розповісти про трагічні події 1932-1933 років.

Дивіться сюжет про Україну

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", у законодавство внесли важливі поправки.