Тільки за 2017-й рік чисельність населення України зменшилася більше, ніж на 198 000 чоловік, при цьому співвідношення народжень і смертей просто жалюгідний: демографів ці показники відверто лякають.

Про це йдеться в звіті Державної служби статистики. "Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над числом живонароджених: на 100 померлих - 63 живонароджених", - повідомляє відомство.Тільки за минулий рік в країні померли понад 574 тисячі українців, а народилося лише 364 тисячі.


Популярні новини зараз
Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати Загальна мобілізація в Україні: які види повiсток існують, і чи означають вони негайне відправлення на фронт В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що десятки тисяч українців стали жертвами смертельної інфекції і навіть не підозрюють про це.