Найбільш популярними спеціальностями серед українських абітурієнтів в 2018 році стали право, філологія, менеджмент і медицина.

Про це під час прес-конференції в Міносвіти і науки, заявила глава входить в структуру міністертсва ДП "Інфоресурс" Наталія Білик, пише "УП".

За словами Наталії Білик, в п'ятірку найпопулярніших освітньо-кваліфікаційна програм увійшло також "Середня освіта (за предметним спеціальностями)".

Найбільш популярними університетами визнані КНУ ім. Т, Шевченка, ЛНУ ім. І. Франка, Київський політехнічний інститут, Львівська політехніка, ХНУ ім. Каразіна.

Популярні новини зараз
Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає" Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..." Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

За словами заступника Міністра освіти і науки Юрія Рашкевича, на ранок 19 липня абітурієнти подали до ВНЗ майже 1 млн заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Львові літня школа україністики "Крок до України" буде вчити солов'їній представників з шести країн. Про це повідомляє "Укрінформ".

Навчання, яке проходитиме з 16 по 29 липня у Львові, представлено в рамках ХІ Міжнародної школи україністики.

"У цьому році учасниками Літньої школи будуть представники з шести країн світу - Аргентина, Білорусь, Словенія, Алжир, Туреччина, США", - зазначили в Міжнародному інституті освіти, культури та зв'язків з діаспорою

Нагадаємо, один з найпоширеніших стереотипів, що стосуються навчання за кордоном, — що це божевільно дорого. Мало хто знає, що деякі країни Європи надають освітні програми з нульовою або мінімальною вартістю навчання.

Зазначимо, тим українцям, чиї діти готуються до вступу в університет за кордоном, варто звернути увагу на кілька важливих моментів, перш ніж відправити дитину за кордон: існує великий ризик нарватися на "шарашкину контору", диплом з якої не визнають в інших державах.

Список кращих вузів України очолили київські університети, серед яких Київський технічний університет ім. Сікорського та КНУ ім. Шевченка. Далі йдуть Харківська їм. Каразіна та Сумський державний університет та Львівський Національний університет.