Міністерство освіти і науки України готує до розгляду парламенту законопроект про нові правила зарахування дітей у перші класи.

У першу чергу мова йде про рівномірний розподіл педагогічного навантаження і кількість дітей (не більше 30-ти). Наприкінці місяця районні управління повинні звітувати про кількість учнів, які з 1 вересня підуть до школи, кількість перших класів і вчителів, які в них будуть працювати, а вже в березні – подати дані про будинки та квартири, що закріплені за конкретними школами.

Подавати документи батьки зможуть у період із 23 квітня по 31 травня. Розподіл дітей за місцем реєстрації родини спростить роботу дирекції, але свою думку ще повинна висловити громадськість, тому документ переглянуть після засідання Кабміну повторно.

У класах теоретично повинно з'явитися більше місць, але головні зміни полягають у скасуванні тестів та співбесід для майбутніх першачків.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік в обнімку зі спокусливою білявкою подражнив дружину після пологів: "Красунчики"

"Антитіла" дістали скелети з шафи Тараса Тополі: Alyosha не зізнавалася

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Показати ще

Втім, якщо дружина, наприклад, прописана за місцем реєстрації батьків, то пройти поза конкурсом дитині буде не просто. Прийматимуть в основному тих, хто вже навчився читати, рахувати і писати, всім іншим доведеться займатися окремо і обирати школу для вступу заздалегідь.

Дивіться: як зміниться українська школа після реформи освіти?

Як повідомляв портал "Знай.ua", рівень освіти в українських школах порівняли із європейським.