Цього року вступна кампанія стала суттєвим випробуванням для більшості абітурієнтів – колишні школярі неодноразово скаржилися на збої в електронній системі.

Про це повідомляє Politeka.

Час від часу доводилося заново реєструватися в особистому кабінеті, а вже внесені заявки зникали з невідомих причин. У Міносвіти прийняли рішення продовжити термін подачі паперових заяв на кілька днів спеціально для тих, у кого виникли складнощі.

Як виявилося, популярні серед випускників спеціальності далеко не завжди затребувані на ринку праці: наприклад, право, туризм, міжнародні відносини, філологія та менеджмент.

Роботодавці частіше шукають фахівців у сфері виробництва, продажу та людей із навичками адміністративного управління. Мають шанси на швидке працевлаштування офіціанти, бухгалтери та кухарі. Не протии прийняти й вантажників, асистентів стоматолога та навіть покоївок.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в купальнику посмикала за вушко красеня: примостився поруч

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Тобто, більшість тих, хто отримав непопулярну в країні спеціальність, ризикує залишитись без роботи. Але аналітики підказують і альтернативний варіант: якщо вже вступили на "неправильний" факультет, то завжди є шанс отримати паралельну другу вищу освіту.

Як повідомляв портал "Знай.ua", найдивніші способи приховати шпаргалку показали у мережі.

СохранитьСохранить