Зовсім нещодавно Міносвіти оприлюднило нові правила вступної кампанії 2018. У цьому році кількість заяв, яку абітурієнти можуть подати на контрактну форму навчання, буде необмеженою. Але це далеко не все.

Вступна кампанія 2018: правила

У 2018 році абітурієнти зможуть подавати сім заяв на чотири спеціальності на місце державного і регіонального замовлення. Потрібно додати, що за правилами, для вступу вам можна буде використовувати сертифікати ЗНО 2016, 2017 і 2018 років. Але є невеликий нюанс. Сертифікат ЗНО з іноземної мови буде враховуватися тільки за 2018 рік.

Вступна кампанія 2018 для абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів на основі повної середньої освіти, буде проходити в електронній формі. Незалежно від того, денна форма навчання або заочна. Але і з цього правила є кілька винятків.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів та завантаження необхідних документів на вступній кампанії 2018 розпочнеться з 2 липня і триватиме до 25 числа цього місяця. А прийом документів у вищих навчальних закладах стартує 12 липня.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Показати ще

Якщо ж вам для вступу потрібно буде пройти співбесіду або ж писати творчий конкурс, то ви зможете подавати заяви до 20 липня.
Абітурієнти, які вступатимуть на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, – до 26 липня.

Всі творчі конкурси в університетах повинні будуть проводитися з 14 по 26 липня. Вступні екзамени з 21 по 26 липня. А співбесіди з 21 по 23 число цього ж місяця.

Список абітурієнтів, рекомендованих до зарахування, з'явиться 1 серпня у всіх університетах без винятку.

Дивіться: Вступна кампанія 2018: як створити електронний кабінет

Тепер ви знаєте нові правила вступної кампанії 2018 і можете починати готуватися.