Дніпровський металургійний комбінат відновив свою роботу. Виробництво на підприємстві простоювало чотири місяці.

Про це повідомляє Politeka. На меткомбінаті заново запустили доменні печі ДП-1М і ДП-9.

"Через кілька днів буде розпочато виплавка чавуну, після чого відновиться весь виробничий цикл, - розповіли на підприємстві.

Гендиректор підприємства В'ячеслав Мосьпан ще навесні зазначав, що на підприємстві спостерігається гострий дефіцит оборотних коштів і це може повністю зупинити роботу виробничих потужностей і може зупинитися, що незабаром і сталося.

На комбінаті підрахували, що повторний запуск обійдеться в 150 мільйонів доларів. Допоміг вирішити проблему на початку липня Сергій Тарута, один із власників корпорації "Індустріальний союз Донбасу", в яку входить ДМК.

Популярні новини зараз

В Нацкорпусі попередили про провокації в Києві на 9 травня

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Показати ще

Він заявив, що виступить гарантом платоспроможності підприємства перед кредиторами. Крім того, Тарута зголосився вести переговори з акціонерами, щоб якомога швидше знову запустити підприємства. Це дозволило відновити виробництво, домовиться з постачальниками сировини та енергоресурсів.

Крім того, за умови посилення менеджменту ДМК акціонери дали згоду на запуск підприємства, а також гарантії оплати сировини та енергоресурсів. Борги комбінату вдалося реструктуризувати. Погашення боргів перед кредиторами почнеться після стабілізації роботи підприємства.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Україні вдалося наростити випуск військової продукції і поліпшити свої позиції на світовому ринку.