Український державний концерн "Укроборонпром" значно поліпшив свої показники в розробці і реалізації військової продукції.

Відповідний рейтинг світової оборонної промисловості склало американське видання DefenseNews. "Укроборонпром" поліпшив свої попередні показники і зайняв в списку 62-е місце. Дохід компанії за 2016 рік, згідно з даними рейтингу, склав 1,075 мільярда доларів.

Прибуток концерну за 2015 рік була значно скромнішим - 920 мільйонів доларів. У минулому році "Укроборонпром" в рейтингу займав 68-е місце рейтингу. Компанії вдалося піднятися одразу на шість позиції в новому списку.

Трійка лідерів рейтингу залишається незмінною і займають позиції американські виробники. Перше місце утримує компанії Lockheed Martin з доходом в 43,468 мільярда доларів. На другій сходинці розмістилося підприємство Boeing з прибутком в 29,5 мільярда доларів, а на третій - BAE Systems з показником 23,621 мільярда доларів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Україна відзначилася новітнім озброєнням під час проведення міжнародних навчань у Чорному морі.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Леся Нікітюк в купальнику посмикала за вушко красеня: примостився поруч

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще