Росія має кілька варіантів вирішення проблеми на Донбасі після зміни влади в "ЛНР".

За словами військового експерта Олега Жданова, Росія, швидше за все, піде на об'єднання двох "республік", передає gazeta.ua.

"Все залежить від того, який політичний курс вибере Кремль, по врегулюванню цього конфлікту. Якщо на створення Придністров'я чи Абхазії-Осетії, тоді зручно об'єднати ці новоутворення. Створити систему управління, під одним кураторством, і далі будувати новий рубіж, про що вже звучать заяви навіть в Держдумі Росії", - розповів Жданов.

За його словами, Путін може вибрати саме цей варіант.

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Короткі шортики на жінці-арбітрі змусили іранський канал переривати трансляцію понад 100 разів

Джо Байден виступив з терміновою заявою через Росію: діалог з Путіним можливий

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Жданов упевнений, що Мінські угоди вже себе зжили. Тому їх потрібно міняти. Також він не виключає варіанта, коли Крим буде в складі Росії, а Донбас повернуть до складу України.

"Дійсно, для Росії важливіше залишити Крим у своєму складі. Цілком імовірно, що вони готові пожертвувати територіями Донбасу. Але це може статися тільки після виборів у Росії", - упевнений Жданов.

Вторгнення Росії

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в планах російського президента Володимира Путіна насправді немає ніяких поступок українській стороні - відразу після закінчення виборів в РФ він збирається погодитися на заміну військ по всій території Луганської та Донецької областей миротворчими силами ООН. Тільки ось зробить це заради власної вигоди, поставивши умову про повну відсутність контролю офіційного Києва.